Agencja Reklamowa SKOK | ul. Wolska 84 / 86 | 01-141 Warszawa | Tel. +48 22 632 52 66 | Fax: +48 22 631 87 15

Litery przestrzenne

Litery Przestrzenne

Litery przestrzenne (3D) to idealne narzędzie prezentacji firmy na przeróżnych płaszczyznach. Mogą to być elewacje budynku, wewnętrzne ściany biura czy zwykłe tablice i szyldy reklamowe. Zapewniamy technologię gwarantującą doskonałą jakość i trwałość, a jednocześnie zapewniającą dowolność w użyciu kolorów i kształtów.

Rodzaje liter przestrzennych:

Litery ze styroduru
Styrodur XPS (ekstrudowana pianka polistyrenowa) to ekologiczny, lekki, sztywny materiał używany w budownictwie do termoizolacji, który świetnie sprawdza się w reklamie przestrzennej. Litery mogą być wykonane z różnej grubości materiału od 3 do12 cm. Mogą zostać pomalowane farbami akrylowymi wg dostępnej na rynku kolorystyki. Dodatkowo litery mogą posiadać lica z PCV oklejone folią wg kolorystyki ORACAL lub lica z PMMA.

Zobacz CENNIK »»»

Litery świetlne
Technologia wykonania litery jest uzależniona od efektu świetlnego jaki chcemy uzyskać. Można podświetlić lico litery, jej boki lub podświetlić literę od tyłu. Boki liter wykonane są zazwyczaj z PCV, PMMA ,blachy kwasoodpornej lub taśmy aluminiowej, posiadają lica z PMMA lub innych materiałów przepuszczających światło, które mogą być wyklejone folią do podświetleń wg kolorystyki ORACAL. Jeśli litera ma świecić cała wówczas oświetlenie umieszczane jest wewnątrz litery, jeśli natomiast litera ma być tylko podświetlona, wówczas moduły LED umieszczamy na plecach litery.

Ze względu na różnorodność możliwości wykonania liter - wycena indywidualna.